Jdi na obsah Jdi na menu

23. 6. 2011

Jarní Mnichovohradišťský minicup 2011

V sobotu 19. 6. 2011 jsme se vypravily s minivolejbalistkami do Mnichova Hradiště, abychom si vyzkoušeli, jak obstojíme v konkurenci. Cílem tohoto výletu bylo seznámení děvčat s volejbalovým prostředím, což se myslím i podařilo.

V kategorii mini jsme nasadili tři týmy:
Brandýs A) Černá, Koštýřová, Mihálová
Brandýs B) Nevrlá, Lustigová, Novotná
Brandýs C) Langhansová, Nevrlková, Švarcová

Kategorie měla 10 týmů – šest domácích, tři naše a dva z Malé Skály. Čtyři týmy byl dívčí.
Týmy B a C byly nasazeny do první skupiny, kde obě družstva uhrála dvakrát jeden set.
Tým A v druhé skupině porazil MH přípravka a MH B.
Pořadí skupin po základním kole:
První skupina: 1. MH A 2. MS B 3. MH dívky 4. Brandýs B 5. Brandýs C
Druhá skupina: 1. MS A 2. MH C 3. Brandýs A 4. MH B 5. MH přípravka

Tým A se tak dostal do finále, kde bohužel všechny zápasy prohrál a celkově se umístil na pátém místě. Týmy B a C ve skupině „Útěcha“ porazily v jednom setu MH dívky. V derby vyhrál tým C, čímž získal deváté místo před desátým týmem B.

V kategorii supermini se zúčastnily dva týmy ve složení:
A) Čečrdlová, Herynková, Langansová L., Veselá
B) Cacková, Dvořáková, Kadlecová, Volfová

Hrály v sedmičlenné skupině systémem každý s každým. Pořadatel na poslední chvíli povolil oranžový minivolejbal, takže si i naše „začátečnice“ zahrály.
Áčko porazilo kluky MH E v obou setech a holky MH v jednom setu. Béčko hrálo s MH E 1:1 a v derby vyhrálo 2:0. V celkovém pořadí jsme získali 5. a 6. místo.

Ačkoli byl MiniCup náš první turnaj, z pohledu trenérů byla hra našich dívek relativně dobrá a věříme v lepší umístění na podzimních turnajích. Díky všem rodičům za účast a podporu.